JAK PŘISPĚT DO NAŠÍ KAMPANĚ NA KICKSTARTERU

Chcete přispět do naší kampaně na Kickstarteru, a získat tak první tištěné číslo SOFFA přímo schránky, ale nevíte, jak na to?

Základní otázky a odpovědi najdete přímo zde na Kickstarteru. Protože jsou ale v angličtině, přeložili jsme pro vás ty nejčastější:

Jak přispět na projekt na Kickstarteru?

Jednoduše klikněte na zelené tlačítko “Back This Project”. V dalším kroku budete vyzváni, abyste zadali výši vašeho příspěvku a vybrali si odměnu, kterou chcete obdržet. Pokud si zvolíte odměnu, jejíž součástí je poštovné, budete vyzváni k přidání částky za poštovné.

Kdy se částka odepíše z mojí karty?

Pokud projekt, který se rozhodnete podpořit, úspěšně nasbírá cílovou částku, z vaší karty bude po skončení kampaně projektu odečtena vámi zvolená částka. V případě, že projekt není úspěšný a nenasbírá cílovou částku, částka vám nebude stržena.

Jde přispět anonymně?

Bohužel, Kickstarter zatím nenabízí možnost anonymního přispění, můžete si ale zvolit přezdívku nebo jiné neidentifikovatelné jméno.


Budu informován o tom, zda byl projekt úspěšně založen?

Ano, obdržíte email od Kickstarteru.

Mohu změnit informace o své kreditní kartě ještě před koncem kampaně?

Ano, na stránce projektu, klikněte na modré tlačítko “Manage”. A poté na další stránce na “Change Payment Method”.

Mohu změnit výši svého příspěvku?

Ano, na stránce projektu klikněte na “Manage Your Pledge”. Zvolte novou částku. Částku nepřidáváte k již existujícímu příspěvku! Částku, kterou zadáváte, je konečná suma, kterou přispíváte, pokud bude projekt úspěšně zafinancován.

Mohu se rozmyslet a vybrat si jinou odměnu?

Ano, na stránce projektu klikněte na “Manage Your Pledge”. Abyste změnili odměnu, proveďte nový výběr. Pozor, změna odměny automaticky nezmění i výši vašeho příspěvku.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU NA KICKSTARTERU:

https://www.kickstarter.com/projects/1209264516/soffa-magazine-best-of-2014-printed-issue

SLEDUJTE NÁS NA YOUTUBE A VYHRAJTE PLAKÁT

Víte, že časopis SOFFA už má svůj vlastní YouTube kanál? Najdete ho zde.

Podívejte se na naše nové video, kde je celý tým SOFFA v akci :) a vyhrajte plakát z posledního - pátého - čísla SOFFA.

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí odpovědět na tyto dvě otázky: 1) Kolik kačen jste napočítali na videu? 2) Jaký je váš tip na dobře strávený podzimní víkend?

Dvě nejzajímavější odpovědi odměníme.

Svoji odpověď zašlete na: info@soffamag.com, nebo ji napište do políčka pro komentáře níže.

Soutěž trvá do pátku 31.10., 23:00.

FERM LIVING: KOLEKCE PODZIM/ ZIMA 2014

Podzim se nezadržitelně blíží a všechny designové firmy a studia se chystají představit nové kolekce pro podzimní/ zimní sezónu. To je to, co na podzimu máme rády! Spoustu nového dobrého designu!

Jednou z prvních firem, která představila svou novou kolekci je dánská Ferm Living. Moc se nám líbí jejich nový katalog s nádechem retra a spoustou krásných inspirativních fotografií. Celý katalog si můžete prohlédnout zde.

Letošní kolekce je více než kdy jindy inspirována 70.léty - nejen co se týče vzorů a tvarů, ale i materiálů. Jak se vám líbí?

LIVING BY SOFFA : ZÁKULISÍ

V novém čísle SOFFA 04 jsme zavedly novou rubriku s názvem Living by SOFFA. A to proto, že milujeme design a zařizování interiérů. V aktuálním vydání jsme zařizovaly letní lodžii v Praze: http://issuu.com/soffamag/docs/soffa04_czech/55?e=0

Soffa04_living_by_soffa01.jpg

Celou proměnu si můžete prohlédnou v časopise a tady je pár obrázků ze zákulisí, které dokazují, že se v našem týmu perfektně doplňujeme. Lenka, která se bojí výšek, raději zařizuje a přenáší nábytek na zemi, Adéla si práci ve výškách naopak užívá, a fotografka Lina za fotoaparátem jen trne :) 

PŘEKRÁSNÁ SVATBA NAŠÍ FOTOGRAFKY

Naši pravidelní čtenáři už možná vědí, že naše skvělá a krásná fotografka Lina Németh se na konci června vdávala. A teď se rozhodla, že se i s vámi podělí o pár fotek ze svého velkého dne! Užijte si je a když budete chtít, můžete Lině a Tomášovi třeba pogratulovat v políčku pro komentáře :)

606.jpg
Šaty Lině navrhla její kamarádka Magda Vachůnová (http://maydafashion.com)

Šaty Lině navrhla její kamarádka Magda Vachůnová (http://maydafashion.com)

Všechny květiny, věneček i svatební kytice a výzdoba, jsou z dílny Květinového lahůdkářství.

Všechny květiny, věneček i svatební kytice a výzdoba, jsou z dílny Květinového lahůdkářství.

DESIGNBLOK TALENT CARD / DESIGNBLOK FASHION TALENT CARD

Minulý týden byly vyhlášeny ceny Designblok Talent Card a Designblok Fashion Talent Card. A my jsme na slavnostním vyhlášení v hotelu Fusion Design Hotel nesměly chybět. Seznamete se s mladými českými designérskými talenty a jejich pracemi!

Líbí se nám všechny, ale zamilovaly jsme se do kolekce Identita od Renaty Dračkové. Je překrásná!

Designblok Fashion Talent Card: Renata Dračková / Identita

Designblok Fashion Talent Card: Renata Dračková / Identita

Designblok Fashion Talent Card: Lenka Vacková / White Coa(s)t

Designblok Fashion Talent Card: Lenka Vacková / White Coa(s)t

Designblok Talent Card: Barbora Přibylová / lamp Lollykov

Designblok Talent Card: Barbora Přibylová / lamp Lollykov

Designblok Talent Card:  Sebastian Kitzberger / vase Pompadour from set OVA

Designblok Talent Card:  Sebastian Kitzberger / vase Pompadour from set OVA

Designblok Talent Card: Martina Hudečková / candleholders Zátiší

Designblok Talent Card: Martina Hudečková / candleholders Zátiší

Elle Talent Card:  Narnish

Elle Talent Card:  Narnish

Líbí se vám práce mladých talentů? Setkejte se s nimi na letošním Designbloku už v říjnu! 

NOVÝ SHOWROOM ZNAČEK MAYDA FASHION A BESIGN

Dvě mladé české značky se spojily a společně včera v Praze otevřely nový showroom. A samozřejmě my jsme tam nemohly chybět :)

Mladá česká módní značka MAYDA, za kterou stojí Magda Vachunová a designový obchod BESIGN prodávající tapety, látky, koberce a další zboží, společně otevřely krásný a originální showroom!

obrázek.JPG

Seznamte se s novou módní značkou MAYDA. Nám se moc líbí tyto modely inspirované lesem. Velmi ženské a originální. Co říkáte?

POKOJE: PŘEHLÍDKA MLADÉHO UMĚNÍ A DESIGNU

Dobré ráno všem! Jaký byl váš víkend? My jsme měly opravdu hodně práce - s focením receptů do našeho třetího čísla, ale stihly jsme také navštívit hned několik skvělých akcí. Prohlédněte si třeba pár obrázků z naší návštěvy na akci POKOJE - přehlídce mladého umění a designu. Akce potrvá až do 11.5, takže stále máte čas ji navštívit. Krásný a úspěšný týden!

IMG_3624.jpg
IMG_3606.jpg

TAPETA JAKO ČELO POSTELE

Toužíte po nové ložnici? Nemusíte si hned kupovat novou postel a utrácet spoustu peněz. Zkuste si ložnici vylepšit pomocí zajímavé tapety, kterou použijete místo čela postele. Je to poměrně levné a výsledek je ohromující!

SFDDC584A62498A4D5190E2907E3355AAFE.jpg

Vyberte si tapetu podlé stylu ložnice. Praktické je také zvolit si takovou, která má omyvatelný povrch. Tapeta na fotce se jmenuje Half Moon a je od Ferm Living.

SFD39A2C18784084B2EBFA52689A1CD3D4E.jpg

Tapetu můžete orámovat, podobně jako obraz, bude tak vypadat ještě více jako čelo postele. 

Když se vám tapeta okouká, není nic jednoduššího, než ji vyměnit! 

Foto: Alvhem Mäkleri&Interiör

CARTA: NOVÁ KOLEKCE PRO MILOVNÍKY KLASICKÝCH DOPISŮ

Chybí vám krása psaní a dostávání klasických papírových dopisů? Nová kolekce Carta od českého designového papírnictví Papelote znovu oživuje klasické dopisní papíry, pohledy, přání a podobně. Podívejte se sami!

papelote_carta_komplet.jpg

‘To send a letter is a good way to go somewhere without moving anything but your heart‘ - tak zní motto nové kolekce Carta.  Pravdivé, co říkáte?

Papelote:Carta je kolekce, která se pohybuje na spojnici tří významů překladu tohoto slova, kterými jsou papír-dopis-mapa, a čerpá z nich inspiraci jak myšlenkovou, tak vizuální.

Kolekce se skládá z dopisních sad, fotoobálek, pohledů, komplimentek, tužek, razítek, ale i nože na dopisy a bloke nanečisto. 

Fotoobálka: Dopis a obraz. Papír a obálka v jednom. / Komplimentka: Kartička na vzkazy předá vaše vyznání, přání, díky i omluvu.

Fotoobálka: Dopis a obraz. Papír a obálka v jednom. / Komplimentka: Kartička na vzkazy předá vaše vyznání, přání, díky i omluvu.

Součástí výstavy jsou i dopisy, které Papelote obdrželo od příznivců před přípravou kolekce.

Součástí výstavy jsou i dopisy, které Papelote obdrželo od příznivců před přípravou kolekce.

Novou kolekci Papelote:Carta můžete vidět na výstavě v galerii Czech Design Gallery. Určitě si ji nenechte ujít!

Foto: Papelote a SOFFA

VELIKONOČNÍ RECEPT OD FERM LIVING

Velikonoce se nezadržitelně blíží a vy možná hledáte inspiraci na nové velikonoční recepty. V novém velikonočním katalogu Ferm Living najdete mimo jiné tento recept na Velikonoční vajíčka s citronovou náplní. Recept nám přijde skvělý nejen proto, že se tolik podobá tradičnímu českému lineckému pečivu.

Recept pro Ferm Living připravila blogerka z Fräulein Klein. Celý recept najdete zde.

ČAS NA ZAHRADNIČENÍ

Už máte plány na tento víkend? Co takhle strávit ho s květinami a rostlinami? My si určitě už dnes koupíme pár nových cibulovin a o víkendu se budeme věnovat péči o naše ‘staré‘ domácí rostliny.

Redakce IKEA Livet Hemma si také myslí, že je čas začít se věnovat zahradničení, a proto zařídili tento krásný pěstitelský koutek. Nechte se inspirovat!

Nám se moc líbí nálada, která z fotek vyzařuje.  A lamp HEKTAR je už klasikou, která se hodí téměř do každé místnosti.  Vyzkoušejte také pěstitelskou sadu FRÖER. Je to zábava! 

Krásný víkend všem a nezapomeňte nám dát vědět o svých pěstitelských úspěších! Jsme zvědavé :)

SOUTĚŽ: VYHRAJTE PLAKÁT Z NAŠEHO ČASOPISU

SOUTĚŽ BYLA JIŽ UKONČENA.

Už jste viděli styling "pracoven" v našem časopise? Líbí se vám plakát, který visí na zdi v černobílé variantě? Nyní ho můžete mít také!

Plakát / grafiku na zeď UP od Fine Little Day do naší soutěže věnuje obchod Selbrekka.

A co musíte pro výhru udělat? Stačí jen odpovědět do políčka komentářů na tyto dvě otázky:

Odpovídejte do neděle 6.4. do večera a nezapomeňte uvést svou emailovu adresu.

Hodně štěstí!

Foto: SOFFA

Foto: SOFFA

Než začnete odpovídat, můžete se nechat inspirovat nejen naší fotkou, ale i záběry z dalších světových blogů. Grafika UP vypadá skvěle v ložnici, obýváku i dětském pokojíčku!

Pozn: Soutěž probíhá do 7/4/2014, 22:00. Proti výsledku se nelze odvolat. 

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. VÝHERCI BUDE INFORMACE ZASLÁNA EMAILEM.