VYROBTE SI POHYBLIVOU VISAČKU VE TVARU VEVERKY. JE TO SNADNÉ!

Hezky zabalený dárek potěší hned dvakrát. Proto jsme pro vás připravili pohyblivou visačku ve tvaru veverky!

Visačku ve tvaru veverky můžete použít nejen na zabalení vánočního dárku, ale i jako originální ozdobu na stromeček. Její výroba je velmi jednoduchá, takže vás určitě bude bavit. Stačí si vytisknout šablonu, pustit si příjemnou hudbu, uvařit si hrnek teplého čaje a nechat všechny starosti za zavřenými dveřmi. Vánoce jsou přeci svátky klidu a pohody!

NÁROČNOST: velmi snadné
DOBA VÝROBY: 15 min

INGRIDIENCE: vytištěnou šablonu veverky kterou si stáhnete zde / malé patentky / balící papír / provázek / nůžky děrovačku

Postup:

  • Stáhněte si šablonu z našeho webu a vytiskněte ji na barevné tiskárně na tvrdší papír. Pokud to vaše tiskárna neumí, stačí běžný papír po vytištění podlepit čtvrtkou.
  • Jednotlivé díly vystřihněte podél naznačených čar. V místech černých bodů budete jednotlivé díly k sobě napojovat. Dříve, než do nich děrovačkou uděláte dírky, zkontrolujte si, že jsou patentky o něco větší, než je vykrojený otvor.
  • Spojte nožičky a ocásek s tělem veverky pomocí patentů. Díky nim se bude veverka pohybovat.
  • Nakonec z rubové strany napište jméno toho, komu je dárek určen. Dárek zabalte do hezkého papíru a převažte provázkem. Za něj stačí visačku jen zastrčit a dárek je hotov!
  • Chcete-li si vyrobit i ozdobu na vánoční stromeček, nalepte na veverku ze zadní strany očko vyrobené z provázku.

Doufáme, že vám i vašim blízkým naše veverka přinese hodně radosti!

Šablonu na výrobu veverky stáhnete zde.

Foto: Radostina Boseva pro SOFFA magazín

DIY NÁPADYSoffa