JAK PŘISPĚT DO NAŠÍ KAMPANĚ NA KICKSTARTERU

Chcete přispět do naší kampaně na Kickstarteru, a získat tak první tištěné číslo SOFFA přímo schránky, ale nevíte, jak na to?

Základní otázky a odpovědi najdete přímo zde na Kickstarteru. Protože jsou ale v angličtině, přeložili jsme pro vás ty nejčastější:

Jak přispět na projekt na Kickstarteru?

Jednoduše klikněte na zelené tlačítko “Back This Project”. V dalším kroku budete vyzváni, abyste zadali výši vašeho příspěvku a vybrali si odměnu, kterou chcete obdržet. Pokud si zvolíte odměnu, jejíž součástí je poštovné, budete vyzváni k přidání částky za poštovné.

Kdy se částka odepíše z mojí karty?

Pokud projekt, který se rozhodnete podpořit, úspěšně nasbírá cílovou částku, z vaší karty bude po skončení kampaně projektu odečtena vámi zvolená částka. V případě, že projekt není úspěšný a nenasbírá cílovou částku, částka vám nebude stržena.

Jde přispět anonymně?

Bohužel, Kickstarter zatím nenabízí možnost anonymního přispění, můžete si ale zvolit přezdívku nebo jiné neidentifikovatelné jméno.


Budu informován o tom, zda byl projekt úspěšně založen?

Ano, obdržíte email od Kickstarteru.

Mohu změnit informace o své kreditní kartě ještě před koncem kampaně?

Ano, na stránce projektu, klikněte na modré tlačítko “Manage”. A poté na další stránce na “Change Payment Method”.

Mohu změnit výši svého příspěvku?

Ano, na stránce projektu klikněte na “Manage Your Pledge”. Zvolte novou částku. Částku nepřidáváte k již existujícímu příspěvku! Částku, kterou zadáváte, je konečná suma, kterou přispíváte, pokud bude projekt úspěšně zafinancován.

Mohu se rozmyslet a vybrat si jinou odměnu?

Ano, na stránce projektu klikněte na “Manage Your Pledge”. Abyste změnili odměnu, proveďte nový výběr. Pozor, změna odměny automaticky nezmění i výši vašeho příspěvku.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU NA KICKSTARTERU:

https://www.kickstarter.com/projects/1209264516/soffa-magazine-best-of-2014-printed-issue

Soffa