SOUTĚŽ: O LÍSTKY NA PŘEDSTAVENÍ SOUBORU 420PEOPLE

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. VÝHERCI BUDE ZASLÁNA INFORMACE EMAILEM.

Dnes máte na našem webu možnost vyhrát 2 lístky na představení Sacrebleu tanečního souboru 420PEOPLE, které se uskuteční 20.3.2014 od 20:00 v divadle Ponec.

Sacrebleu - foto Alexandr Volný (2).jpg

Taneční soubor 420PEOPLE založili Václav Kuneš a Nataša Novotná na přelomu roku 2006/2007. Oba spojuje angažmá v Nederlands Dans Theater Jiřího Kyliána. 420PEOPLE se chtějí o své zkušenosti podělit i s českým divákem. Spolu s českými tanečníky vytvářejí na jevišti představení výjimečné interpretační úrovně, kde se snoubí současný tanec, improvizace i netradiční dialog s divákem formou diskuze po samotném představení.

Představení Sacrebleu, pro které Nataša Novotná vytvořila choreografii a ve kterém sama také tančí vyniká asymetrií světla, silnou imaginativností a moderním pojetím klasické taneční estetiky. Výrazy ‚sacrebleu/ sacredieu‘ jsou stará francouzská citoslovce vyjadřující údiv. 

Soutěžte o lístky a přijďte se 20.3.2014 nechat udivit krásou tance do divadla Ponec!

Sacrebleu - foto Pavel Hejný.jpg

Co musíte pro výhru udělat? Stačí nám na info@soffamag.com nebo do políčka komentářů pod tento článek napsat, proč rádi chodíte na taneční představení? Odpovídejte do pátku 14.3 do 12:00 a nezapomeňte uvést svou emailovou adresu. 

Pozn: Proti výsledku soutěže se nelze odvolat. Výherce bude informován emailem.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. VÝHERCI BUDE ZASLÁNA INFORMACE EMAILEM.

Soffa