SOFFA 12: SOUTĚŽE / CONTESTS

VYHRAJTE KUCHAŘKU BJUKITCHEN!

Napište nám na info@soffamag.com (předmět: Bjukitchen) odpověď na otázku, jaké je nejlepší jídlo, které jste kdy jedli, a vyhrajte kuchařku Bjukitchen Báry Karpíškové.

Úplná pravidla soutěže zde. Více na: www.bjukitchen.cz


WIN A BJUKITCHEN COOKBOOK!

Write to us at info@soffamag.com (subject: Bjukitchen), telling us the best food you have ever eaten, and win a Bjukitchen cookbook by Bára Karpišková.

The complete contest rules can be found here. More on: www.bjukitchen.czVYHRAJTE 3 X KULTURNÍ DIÁŘ OD PAPELOTE!

Nový rok 2016 je tu a v něm vám určitě nesmí chybět Kulturní diář od Papelote. Napište nám na info@soffamag.com (předmět: Papelote) odpověď na otázku, na kterou kulturní událost se v nadcházejícím roce těšíte nejvíce a proč a vyhrajte jeden ze tří diářů.

Úplná pravidla soutěže najdete na zde. Více na: www.papelote.cz


WIN ONE OF THREE CULTURAL DIARIES FROM PAPELOTE!

The new year is almost here, and a cultural diary from Papelote is essential. Write to us at info@soffamag.com (subject: Papelote), telling us what cultural event in 2016 you are looking forward to the most and why, and win one of three diaries.

The complete contest rules can be found here. More on: www.papelote.czPŘEDPLAŤTE SI MAGAZÍN SOFFA NA CELÝ ROK 2016 A VYHRAJTE VENUŠINY KULIČKY WHOOP.DE.DOO!

Udělejte si radost rovnou dvakrát! Předplaťte si magazín SOFFA na celý rok 2016 na www.shop.soffamag.com a vyhrajte jedinečný produkt Whoop.de.doo od designérky Anny Marešové. Do poznámky k objednávce odpovězte na otázku: Co je pro vás největším potěšením? Nejzajímavější odpověď vyhrává Venušiny kuličky!

Úplná pravidla soutěže najdete zde. Více na: whoopdedoo.cz


PURCHASE A FULL YEAR’S SUBSCRIPTION TO SOFFA MAGAZINE AND WIN WHOOP.DE.DOO VENUS BALLS!

Give yourself double the pleasure. Get your 2016 subscription to SOFFA at www.shop.soffamag.com and win a unique Whoop.de.doo product designed by Anna Marešová. When placing your order, answer the following question in the “note” field: What is your greatest pleasure? The most interesting answer will win the Venus balls!

The complete contest rules can be found here. More on: whoopdedoo.cz