SOFFA 07 / SOUTĚŽE

VYHRAJTE PŘÁNÍ OD PORIGAMI!

Navrhněte nový motiv pro rozšíření stávající kolekce přání o Praze od Porigami a vyhrajte jedno ze tří jejich přání! Odpovědi pište na info@soffamag.com, předmět: Porigami, www.porigami.com Úplná pravidla soutěže najdete zde.

/

wIN A PORIGAMI CARD!

Design a motive for the new Porigami Prague collection and win one of three cards! Email your answers to info@soffamag.com; subject box: Porigami! www.porigami.com Read the rules here.

VYHRAJTE VOUCHER OD DESTROY V CENĚ 1000 KČ!

Napište nám na info@soffamag.com, předmět: DESTROY, správnou odpověď na otázku: Který z produktů byste si na www.destroystores.cz vybrali a kam byste si ho vzali? Úplná pravidla soutěže najdete zde.

/

WIN A 1000 CZK DESTROY GIFT VOUCHER!

Send us an email to info@soffamag.com (Subject Line: DESTROY) with the answer to the following question: Which of the products at www.destroystores.cz would you choose and where would you wear/take them? See the complete rules of the competition here.

VYHRAJTE BATOH THE JEFFREY DAYPACK OD ZNAČKY AMOS!

Napište nám na info@soffamag.com, předmět: AMOS, správnou odpověď na otázku: Z jakého materiálu je batoh vyrobený a kam na výlet byste si ho vzali? Úplná pravidla soutěže najdete zde.

/

WINWIN THE JEFFREY DAYPACK BACKPACK BY AMOS!

Email us at info@soffamag.com (Subject Line: AMOS) with the answer to the following question: Which material is the backpack made of and where would you like to take it with you? Read the complete rules here.

 

Screen Shot 2015-02-22 at 13.05.17.png
Soffa