SOFFA 09: SOUTĚŽE / CONTESTS

WIN A CITROEN C4 CACTUS FOR A WEEKEND!

Ready to drive the Citroën C4 Cactus? You can win and enjoy it for a whole weekend. Email the answer to this question to info@soffamag.com (subject: CACTUS): What do you like most about the Citroën C4 Cactus and where would you go on a trip with it?

See the complete general rules here.

www.citroen.cz

--

VYHRAJTE CITROEN C4 CACTUS NA VÍKEND!

Jste připraveni vozit se v Citroënu C4 Cactus? Nyní ho můžete vyhrát na celý víkend! Napište nám na info@soffamag.com (předmět: CACTUS) odpověď na otázku: Co se vám nejvíce líbí na Citroënu C4 Cactus a kam byste s ním jeli na výlet?

Úplná pravidla soutěže najdete zde.

www.citroen.cz

WIN A MAGNETAR CROSSBODY BAG by LIFT OFF!

Have you been longing for a stylish cyclebag? Now you can win one from Lift Off. Email the answers to these two questions to info@soffamag.com (subject: LIFT OFF): Which colour leather Magnetar cyclebag do you prefer? Why should you win the Magnetar cyclebag? The most interesting answer wins!

See the complete general rules here.

liftoff.cc

--

VYHRAJTE CROSSBODY KABELU MAGNETAR od značky LIFT OFF!

Toužíte po stylové cyklotašce, kterou budete moci nosit i do práce? Nyní můžete takovou od značky Lift Off vyhrát. Napište nám na info@soffamag.com (předmět: LIFT OFF) odpovědi na tyto dvě otázky: Kterou barvu koženého provedení kabely MAGNETAR preferujete? Proč byste měli Magnetar vyhrát právě vy? Nejzajímavější odpoveď vyhrává.

Úplná pravidla soutěže najdete zde.

liftoff.cc

Soffa