SOFFA 10: SOUTĚŽE / CONTESTS

WIN A SHOWROOM. VOUCHER WORTH CZK 500!

Write to us at info@soffamag.com (subject: Showroom.) and tell us which of the designers whose work is showcased in our new SHOWROOM. is dearest to your heart, and why. Subscribe to our newsletter at www.showroomdot.com at the same time, and stand a chance to win a voucher worth CZK 500 that can be applied to your next SHOWROOM. purchase.

See the complete rules here.


VYHRAJTE 500 KČ VOUCHER DO SHOWROOMU.!

Napište nám na info@soffamag.com (předmět: Showroom.), který z designérů v nabídce nově otevřeného SHOWROOMu. je vašemu srdci nejbližší a proč? Zároveň se přihlaste k odběru newsletteru na adrese www.showroomdot.com a získejte 500 Kč voucher na nákup zde.

Úplná pravidla soutěže najdete zde.WIN A RING FROM KUSKOVU GALLERY!

This ring designed by Michaela Gorcová could adorn your hand! For a chance to win it, send your answer to the following question to info@soffamag.com (subject: KUSKOVU): The works of what designer appearing at KusKovu gallery are closest to your heart, and why?

Find the complete rules of the contest here.


VYHRAJTE PRSTEN Z GALERIE KUSKOVU!

Autorský prsten od Michaely Gorcové může ozdobit vaši ruku! Napište nám na info@soffamag.com (předmět: KUSKOVU) odpověď na otázku: Tvorba kterého autora zastoupeného v galerii KusKovu je vám nejbližší a proč?

Úplná pravidla soutěže najdete zde.


Soffacontest, ring, jewellery