SOUTĚŽE V SOFFA 13 / SOFFA 13 CONTESTS

VYHRAJTE DESIGNOVÉ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ OD ZNAČKY SYN V POHYBU!

Pošlete nám na info@soffamag.com (předmět: SYN V POHYBU) fotku na téma Vy a Sport. Autor nejzajímavější fotografie vyhraje designový sportovní set od značky Syn v pohybu.

NAVÍC PRO VŠECHNY ČTENÁŘE SOFFA PLATÍ AŽ DO 29. 2.2016 SLEVA 15% NA VŠECHNY PRODUKTY NA WWW.SYNVPOHYBU.CZ. STAČÍ ZADAT KÓD #SOFFAVPOHYBU

(SLEVA JE NA CELÝ NÁKUP A NEZAHRNUJE POŠTOVNÉ).

Úplná pravidla soutěže najdete zde.

--

WIN DESIGN SPORTS CLOTHES FROM SYN V POHYBU!

Send a photo on the theme Sport and You to info@soffamag.com (subject: SYN V POHYBU). The author of the most interesting photograph will win a design sports set from Syn v pohybu.

AS AN ADDED BONUS, ALL SOFFA READERS WILL BE ENTITLED TO A DISCOUNT OF 15% OFF ALL PRODUCTS ON WWW.SYNVPOHYBU.CZ UNTIL 29 FEBRUARY 2016. JUST ENTER THE #SOFFAVPOHYBU CODE (THE DISCOUNT APPLIES TO THE ENTIRE PURCHASE EXCLUDING POSTAGE).

The complete set of rules can be found here.

 

VYHRAJTE SET PRO GENTLEMANY OD THOMAS'S BARBER SHOP!

Napište nám na info@soffamag.com (předmět: BARBER) odpověď na otázku, jaký styl holení vás nejvíce oslovuje a proč, a vyhrajte set 4 produktů od Thomas's Barber Shop zahrnující kolínskou, kartáček na vousy, bylinný šampon na lesk vlasů a olej před holením.

Úplná pravidla soutěže najdete zde.

--

WIN A SET FOR GENTLEMEN FROM THOMAS'S BARBER SHOP!

Send your response to the question “What style of shaving do you like best and why?” to info@soffamag.com (subject: BARBER) and win a set of four products from Thomas's Barber Shop: aftershave, beard brush, herbal shampoo for shiny hair and pre-shave oil.

The complete set of rules can be found here.